De Préval | Dětský sen a šlechtický rod

De Préval bylo uvedeno na trh v roce 2021 a pojmenováno po francouzském šlechtickém rodu, ze kterého pochází rodina majitelky Elišky. Ta se narodila v roce 1996 na jižní Moravě a podnikání založila ve svých 25 letech. Její vášeň pro jezdectví a módu se začala projevovat již od velmi mladého věku; ve svých 10 letech byla Eliška vášnivou parkurovou jezdkyní, ale také věděla, že velkou část jejího dětství bylo navrhování a tvoření.

De Préval bylo vytvořeno, když Eliška dokončila studium marketingu a viděla mezeru na trhu pro módní, technické, ale cenově dostupné jezdecké oblečení pro mladé jezdkyně. Inspirací byl právě šlechtický rod a myšlenka spojení funkčního oblečení s nadčasovými designy, barevnými paletami a elegancí reprezentujícími šlechtice. 

Všechny produkty jsou navrženy a vyvinuty v malé vesničce na Moravě. Každý produkt je pečlivě naplánován a navržen od nuly ve spolupráci se světovými výrobci, kteří mají více než dvacetileté zkušenosti na trhu a specializují se na jezdecké oblečení a nové inovativní technologie v celé Evropě a Asii. Produkty jsou testovány nejen samotnou majitelkou, ale také řadou úspěšných jezdců.